Napsali o nás….

Caara.cz odstartovala. Přicházíme s inovativní službou na český trh. Uvidíme jak konzervativní je český zákazník a jak dlouho mu bude trvat adaptace na nevyzkoušenou novinku. Co o projektu píší média ? Najdete zde.

Více info

Caara.cz na startu.

Prvním start-up projektem s naší podporou se dnešního dne stává nový portál Caara.cz. Nabízí nový způsob nákupu a prodeje ojetých automobilů a vytváří alternativu kamenným autobazarům. Snahou je nabídnout služby nabízejících klientům pohodlný nákup v místě a čase určeném klientem, jistotu, že vybraný vůz je technicky v pořádku a v souladu s uváděnými specifikacemi ( počet ujetých km, nehavarované, technický stav…). Více informací na uvedeném odkaze či v přiložené tiskové zprávě. Projektu přejeme hodně úspěchů.

tz_cesky-startup-caara-spousti-revolucni-sluzbu_061016

Více info

Use It Up nabízí úpis investičních akcií

Use It Up  investiční fond s proměnným základním kapitálem vydal veřejnou nabídku na úpis investičních akcií. Úpis je časově omezen do 31.12.2016. V tomto období je úpis zvýhodněn nulovým vstupním poplatkem pro nové akcionáře. Hodnota akcie bude každé 3 měsíce upravována dle úspěšnosti fondu.

Více informací k nabídce úpisu naleznete zde investiční nabídka.

 

Více info

Startujeme ! :-)

Dne 1.9.2016 se narodil náš investiční fond Use It Up. Přejeme mu hodně štěstí, které bude v podnikání potřebovat, hodně zdraví a to hlavně finančního, a ať roste a má vždy dost sil. Věštíme mu zajímavé nové projekty s vysokou přidanou hodnotou a stále spoustu nových nápadů.

Více info